Přeskočit na obsah

Pro domácnosti

Tepelná batéria ako náhrada bojlera

Technologie navržena s ohledem na vaše potřeby

Ušetřete peníze, ochraňte životní prostředí a zvyšte pohodlí své rodiny

Tepelné baterie Sunamp jsou nejkompaktnější technologií tepelného skladování, která je dnes na trhu k dispozici. Šetří prostor ve Vaší domácnosti a dodávají záplavy horké vody pro vysoce citlivé vytápění obytných místností. Ty je možné perfektně tepelně regulovat i Vámi preferovanými regulačními systémy vytápění.

Tento ekologický, bezpečný a mimořádně účinný systém akumulace tepla je velmi kompaktní a dá se snadno nainstalovat na místo dle vašeho výběru, například pod kuchyňský dřez nebo schody. Není nutný samostatný zásobník na teplou vodu.

Tepelné baterie Sunamp mohou nahradit standardní zásobník na teplou vodu a fungují s existujícími kotli nebo síťovou elektrickou energií. Otevírají tak nové příležitosti na úsporu energie a nákladů, pomocí různých obnovitelných zdrojů energie.

Radiátor
Spotreba energie v domácnosti

Teplo versus ukládání elektřiny

Vzhledem k tomu, že většina naší domácí spotřeby energie jde na výrobu tepla, společnost Sunamp Vám poskytuje kompaktnější, nákladově efektivnější řešení s nízkým obsahem uhlíku, pro vytápění Vašeho domu a přípravu teplé vody (TUV).

Naše tepelné baterie se mohou nabíjet pomocí jakéhokoliv zdroje energie. Náklady na energii můžete kompenzovat nabitím tepelné baterie levnější mimošpičkovou elektřinou nebo odváděním energie ze solární fotovoltaiky a fototermiky, tepelných čerpadel nebo jiných obnovitelných zdrojů. Po nabití se teplo může v případě potřeby okamžitě uvolnit a dodávat tak horkou vodu a vodu k vytápění místností i ve špičce. 

Svépomocné stavby a renovace

Pokud se pouštíte do výstavby nebo rekonstrukce stávající nemovitosti a chcete ze svého systému obnovitelné energie vytěžit maximum, Sunamp tepelná baterie Vám přinese okamžité výsledky. Sunamp tepelné baterie se snadno instalují, jsou modulární, flexibilní a šetří místo. Na požádání dodávají horkou vodu s vysokým průtokem a také dramaticky zvyšují efektivitu a úspory nákladů.

Investicí do tepelné baterie Sunamp budete mít užitek z vysoce výkonného systému uskladnění energie, který lze snadno nainstalovat a ušetří Vám roční účet za vytápění. I když je nejlepší naplánovat tento systém již ve fázi návrhu, je snadné dodatečně vybavit úložný prostor, protože jeho flexibilní a kompaktní design umožňuje jeho přizpůsobení pro jakýkoli projekt.

Stavba svojpomocne

Stavitelé domů a architekti

Projektanti rodinných domov

Mnoho bytových developerů je motivovaných začlenit systémy obnovitelné energie do svých bytových projektů. Chtějí poskytovat nákladově nejefektivnější, energeticky nejúčinnější a nejbezpečnější systémy vytápění a teplé užitkové vody ve svých domácnostech. Tepelné baterie Sunamp poskytují environmentální výhody, šetří prostor a zvyšují efektivitu nákladů pro potenciální majitele domů. Přinášejí minimální údržbu a kompaktní alternativu k tradičním systémům skladování teplé užitkové a topné vody pro domácí stavitele a architekty.

Technologie Sunamp je schopna ukládat teplo z různých zdrojů včetně mnoha obnovitelných a nízkouhlíkových technologií, neomezuje design a možnosti výběru, ale právě naopak, zvyšuje je.

Systém Sunamp nejenže porazil běžné nádrže na teplou vodu a elektrické bojlery z pohledu velikosti, výkonu a ceny, ale jeho design může být přizpůsoben na míru tak, aby splňoval přesné požadavky a v případě potřeby se v budoucnu může snadno přidat další úložiště.

Na akumulátory Sunamp Heat Storage se poskytuje 10-letá záruka. Zrychleným testováním životního cyklu prošlo již přes 40 000 cyklů nabíjení a vybíjení, což představuje 82 let s prakticky nulovou degradací.

Neexistují žádné konkrétní požadavky na instalaci, jako jsou FGAS nebo MCS, což dělá ze Sunampu jasnou volbu pro všechny, kteří se zabývají moderním bydlením, kompatibilním s obnovitelnou energií.