Přeskočit na obsah

Pro firmy

Priemyselný park

Inteligentní způsob propojení s Vaším podnikáním

Ať už jste průmyslovým provozem, obchodní organizací, úřadem nebo zemědělským podnikem, naše jedinečná technologie tepelné baterie byla navržena tak, aby Vám poskytla větší kontrolu, spolehlivost a bezpečnost dodávek pro jakoukoli velikost a rozsah podnikání.

Naše akumulátory tepla a chladu Vám umožní řešit každodenní výzvy novými a inovativními způsoby, ukládat a přenášet teplo jako aktivum, šetřit náklady na energii a zrychlovat procesy. Poskytují rozsáhlé možnosti skladování  statické a přenosné energie (60 kWh na paletě i více MWh v přepravním kontejneru), mohou ukládat odpadní teplo nebo být elektricky nabíjeny teplem nebo chladem podle plánu, který minimalizuje poplatky za energii, případně optimalizuje spotřebu zařízení za měřičem.

Díky naší inovativní technologii Vám společnost Sunamp pomáhá dodávat nová řešení pro dlouhodobé obchodní a průmyslové výzvy a otevírá novou úroveň efektivity a dokonce i nové zdroje příjmů.

Převezměte kontrolu nad svou energií pomocí akumulace tepla

Ať už jste obchodní společnost, průmyslový provoz, veřejně prospěšná společnost nebo úřad, s našimi bezkonkurenčními řešeními tepelného skladování tepla lze dosáhnout větší kontroly, spolehlivosti a bezpečnosti.

Technologie Sunamp se bez problémů integruje s různými zdroji energie, aby se minimalizovala spotřeba energie ve špičce, snížily se poplatky za energii a generovaly se nové zdroje příjmů ze síťových služeb a programů okamžité reakce na poptávku.

Některá odvětví, v nichž působíme:

ZEMĚDĚLSTVÍ | VZDĚLÁVÁNÍ | SOCIÁLNÍ BYDLENÍ A PODNIKY | PRŮMYSL | STÁTNÍ SEKTOR | AUTOMOTIVE | RETAIL | UTILITY

Výkon a bezpečnost v průmyslu

Vyhněte se poplatkům za spotřebu energie ve špičce s našimi velkými bateriemi Sunamp Heat nebo Cool Batots, které jsou speciálně navrhnuty tak, aby se nabíjely při nízkých cenách energií a vybíjely teplo, horkou vodu nebo chlad v době špičky, kdy jsou ceny energií vysoké.

Energie se může skladovat i ze zdrojů odpadního tepla a levné elektřiny, kterou produkují větrné farmy nebo solární parky, a využívat ji k interním potřebám nebo ji exportovat po silnicích, vodě nebo železnici do kanceláří, bytů, zařízení pro volný čas, do sítí dálkového vytápění nebo na jakékoliv další místo s poptávkou po teplé vodě, chlazení nebo topení.

Snížení počtu drahých generátorů a nákladů na elektrickou energii a odstranění přerušení dodávek energie, generuje dlouhodobé úspory a energetickou bezpečnost pro Vaše podnikání.

Pracujeme s nejmodernější monitorovací a komunikační technologií v reálném čase, se šifrováním end-to-end, zabezpečujícím monitorováním stavu a měřením stavu nabití a zároveň bezpečně přijímáme řídící vstupy.

Tepelná batéria 90kWh Sunamp UniQ 80

paletové provedení

Sunamp tepelná baterie v normovaném paletovém provedení s akumulačním výkonem až 90 kWh je dostupná pro více úrovní teplot (mrazení, chlazení, vytápění a TUV).

Díky rozměrům zjednodušuje transport a instalaci i v hůře přístupných místech. Ideální pro transport paletovými vozíky.

Hmotnost 90kWh paletové tepelné baterie Sunamp je 1.5t

Kontejnerové a mobilní provedení

Sunamp baterie lze škálovat do vysokých výkonů řádově 1 – 2 MWh v provedení ISO kontejneru. Dostupné jsou řešení pro mražení, chlazení a vytápění. Sunamp otevírá nové možnosti optimalizace v systémech centrálního/ústředního vytápění budov, skleníků a jiných staveb.

Mobilní dodávka energie. Převoz tepla/chladu mTesla (Mobile Thermal Energy Storage) v různých objemech a vzdálenostech vlakem, vodní nebo silniční dopravou.

Typickými stavbami jsou továrny využívající kogenerační teplo kde Sunamp minimalizuje nutnost použití externího naftového, plynového a jiného drahého zdroje tepla v případě překročení kapacity kogeneračního zdroje.

Opačným příkladem je akumulace chladu mimo špičky a dodávka v časech potřeby vysokého chladicího výkonu. Malé rozměry jsou přínosem hlavně v husté zástavbě centra města.

Tepelná batéria v kontajnerovom vyhotovení